Вас вітає мережа магазинів Electrolux

Розширена гарантія 5 років

Послуги з монтажу. Сервісний центр

Наш сервісний центр обслуговує клієнтів з усієї України:

  • Швидко і якісно проводимо гарантійний, післягарантійний ремонт, планове, а також позапланове обслуговування кліматичної техніки по всій Україні.
  • Якщо купується кліматичне обладнання особисто у нас, а також при покупці користуються послугами фахівців, то надається розширена гарантія 5 років на техніку і додатковий рік на проведені монтажні роботи. В цьому випадку дотримуються всі рекомендації і технології установки, що записується в гарантійний талон, а також акт виконаних робіт.

Приділяємо особливу увагу плановому ТО кліматичної техніки. Наші фахівці особисто вас про це проконсультують після здачі замовлених робіт.

Регулярне ТО гарантує безперебійну роботу обладнання протягом довгого часу. Майстер особисто позначає терміни, виходячи з багатьох факторів. Проводячи ТО, ви уникнете швидкої поломки, а також підвищуєте особисту безпеку.

Замовити монтаж або обслуговування кліматичної техніки ви можете по телефону: +38 (044) 22 88 328. Актуальні ціни та перелік послуг, що надаються, Ви знайдете тут.

Всі види робіт виконуються кваліфікованими фахівцями на території України.