Вас вітає мережа магазинів Electrolux

Розширена гарантія 5 років

Зволожувачі повітря

Зволожувачі повітря Electrolux - запорука вашого комфорту і здоров'я!

Оптимальний рівень вологості - це бадьорість і енергія у дорослих і дітей, комфортний відпочинок в будь-який час року. Шведська компанія Electrolux створює сучасні та ефективні зволожувачі повітря, які піднімають комфорт на нову висоту.


Сучасній людині, що знаходиться в постійному русі, потрібен персональний помічник в створенні здорового мікроклімату будинку або на роботі. Тому Electrolux створив багатофункціональний зволожувач - ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®.

Electrolux ecoBIOCOMPLEX підтримує вологість повітря на оптимальному рівні, забезпечує максимальний комфорт, коли вам це особливо необхідно: під час занять спортом, йогою, медитації і навіть коли ви спите.

Зволожувач для повітря Electrolux ecoBIOCOMPLEX оснащений 10 режимами роботи і 20 функціями.


 

Система стерилізації пара Bio-Cop + гарантує знищення 99,9% бактерій, а ексклюзивна дворівнева підсвічування Relax Therapy допоможе розслабитися після робочого дня.

Зверніть увагу на аксесуари, які допомагають зробити зволожувач - ecoBIOCOMPLEX ще більш функціональним помічником в створенні правильного мікроклімату.

Купити зволожувач повітря дешево


Зволожувачі повітря Electrolux користуються широкою популярністю через свого високої якості, надійності і доступної ціни.

А де ж купити оригінальну техніку з гарантіями і обслуговуванням у Вінниці? Спеціалізований інтернет-магазин elextrolux.vn.ua з продажу кліматичної техніки Electrolux до ваших послуг.

У нас ви знайдете широкий асортимент оригінальних моделей виробника недорого. Більш того, обслуговування та ремонт здійснюється у Вінниці і області. Також діє безкоштовна доставка по всій Україні!